دریافت راهنمایی و مشاوره

چنانچه در مورد پروژه ی خود نیاز به راهنمایی و مشاوره دارید لطفا درخواست خود را از طریق فرم زیر اعلام نمایید. کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.


 

روند کار

در مورد نحوه ی کار بیشتر بدانید

روند کار

گام های اصلی در طراحی و ساخت وب سایت

هر پروژه ی طراحی و ساخت وب سایت یک پروژه ی منحصر به فرد می باشد که نیاز به بررسی و برنامه ریزی دقیق دارد تا بتوان مطمئن بود که سرمایه گذاری انجام شده نتیجه بخش خواهد بود.

اما تمامی پروژه ها دارای وجه مشترکی می باشند که همان جمع آوری اطلاعات مورد نیاز به طور کامل و دقیق می باشد. در اختیار داشتن اطلاعات مورد نیاز باعث می شود که بتوان گام های بعدی را به درستی برداشت. بنابراین همکاری مشتری در طول پروژه امری ضروری می باشد. شش گام اصلی در یک پروژه طراحی و ساخت وب سایت به شرح زیر می باشد:

پشتیبانی و نگهداری

تحویل وب سایت به معنی اتمام کار نیست. یک وب سایت نیاز به نگهداری و به روزرسانی دائمی دارد تا همواره بتواند کارایی لازم را داشته باشد. بنابراین ما وب سایت های مشتریان خود را پشتیبانی می کنیم.

تست و انتقال

در این مرحله وب سایت شما از هر نظر به دقت بررسی می شود و در صورت تایید شما، وب سایت به سرور شما منتقل می گردد.

ساخت

در این بخش وب سایت به صورت واقعی ایجاد می شود و کلیه ی بخش های مورد نظر اضافه می شوند.

طراحی

در این مرحله،‌ قالب و ظاهر وب سایت شما طراحی می شود. توجه به مخاطبین وب سایت در این مرحله اهمیت زیادی دارد.

برنامه ریزی

در این مرحله با استفاده از اطلاعات جمع آوری شده،‌ اقدام به برنامه ریزی جهت ساخت وب سایت می شود که مشخص می کند وب سایت شما چه ساختاری خواهد داشت و شامل چه بخش هایی خواهد بود.

جمع آوری اطلاعات

اولین گام در ایجاد یک وب سایت جمع آوری اطلاعات مورد نیاز می باشد تا بتوان با کسب و کار مورد نظر و نیازهای آن آشنا شد

در بخش جمع آوری اطلاعات ما نیاز داریم که کلیه ی اطلاعات لازم را از مشتریان خود دریافت نماییم تا بتوانیم بهترین راه حل ها را ارائه نماییم. بنابراین لازم است که مشتریان همکاری لازم را با ما داشته باشند.

جهت سهولت در این بخش، ما فرمی را از قبل آماده نموده ایم که شامل سوالات مورد نیاز می باشد و از مشتریان خود می خواهیم که با پر کردن این فرم اطلاعات لازم را در اختیار ما قرار دهند.

در بخش برنامه ریزی با استفاده از اطلاعات جمع آوری شده در بخش قبل، کارشناسان ما برنامه ی ساخت وب سایت را ایجاد کرده و مشخص می کنند سایت بایستی شامل چه بخش هایی باشد و چه ساختاری داشته باشد. بنابراین این بخش مربوط به کارشناسان می باشد.

سپس طراحان شرکت، طرحی را برای وب سایت ایجاد می نمایند. در این بخش ما وارد مذاکره با مشتریان می شویم و از آنها میخواهیم که طرح اولیه را مشاهده نموده و نظرات خود را مطرح نمایند. هر گونه تغییری که مورد نظر مشتریان باشد در این مرحله قابل اجرا خواهد بود.

شایان ذکر است که پس از تایید نهایی طرح توسط مشتری، امکان ایجاد تغییر وجود نخواهد داشت. چرا که تغییر طرح اصلی سایت می تواند منجر به تغییر قالب و ساختار سایت شود.

پس از تایید نهایی طرح اولیه توسط مشتریان، کارشناسان ما طرح پذیرفته شده را پیاده سازی خواهند کرد و کلیه ی بخش های مورد نیاز را ایجاد خواهند نمود.

در بخش بعدی، لینکی در اختیار مشتریان قرار میگیرد که می توانند وب سایت نهایی را قبل از انتقال به سرورهای خود ببینند و اصلاحات نهایی را مطرح نمایند. در این مرحله وب سایت بر روی کلیه پلت فرم ها تست شده و در صورتی که مشکلی وجود نداشته باشد عملیات انتقال سایت به سرور مشتری صورت می گیرد.

هر وب سایتی نیاز به پشتیبانی و نگهداری دارد تا بتواند کارایی های خود را حفظ نماید. در این بخش بر اساس پکیج انتخاب شده توسط مشتریان، پشتیبانی ارائه می شود.

جهت مشاهده انواع پکیج های طراحی وب سایت لطفا به بخش مقابل مراجعه نمایید